Kuljettaja.fi logo white

Kuljettaja.fi:n yhteystiedot

Kuljettaja.fi on kuljetuksiin ja tieliikenteeseen erikoistunut digitaalinen media. Kokoamme yhteen kuljettajat ja muut kuljetusalalla toimivat sekä siitä kiinnostuneet ihmiset. Kuljettaja.fi:n tavoitteena on lisätä kuljetusalan arvostusta ja ylläpitää kuljettajien tervettä ammattiylpeyttä. Keinojamme ovat oikean tiedon jakaminen ja disinformaation torjuminen.

Kuljettaja.fi -mediaa julkaisee Suomen Kuljetusturva Oy. Sivustoa tuotetaan oman toimitustiimin, yhteistyökumppaneiden sekä vieraskirjoittajien avulla. 

Jarkko Nisula

Jack of all trades - myynti, logistiikka, laskutus, toimitusjohtajan sijaistaminen
+358 40 901 4040
jarkko.nisula@kuljettaja.fi

Eerik Ahola

Sisällöntuottaja - digitaaliset oppimisympäristöt, materiaalipankki
+358 40 672 5511
eerik.ahola@kuljettaja.fi

Janne Kuusela

Sisällöntuottaja
+358 40 670 2976
janne.kuusela@kuljettaja.fi

Jussi Ontero

IT-asiantuntija
+358 40 830 7057
palvelut@kuljettaja.fi

Teemu Salonen

Sisällöntuottaja / Somevastaava
+358 40 845 6244
teemu.salonen@kuljettaja.fi

Nico Thulin

Palvelukehittäjä / Graafinen suunnittelija
+358 40 670 2946
nico.thulin@kuljettaja.fi

Erkki Heiskanen

Toimitusjohtaja / Päätoimittaja
+358 40 582 6000
erkki.heiskanen@kuljettaja.fi